Персональний сайт с. Тарасівка
Годинник
Меню сайту
Наше опитування
Оцініть мій сайт
Всього відповідей: 45
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0

3

 

 

 

 

ТАРАСІВСЬКА СІЛЬСЬКА РАДА

ЗВЕНИГОРОДСЬКОГО РАЙОНУ ЧЕРКАСЬКОЇ ОБЛАСТІ

/67 сесія  6 скликання/

 

 РІШЕННЯ

 

26 січня 2015 року                   № 67-3/VІ

 

Про внесення змін та доповнень до

рішення сесії сільської ради №61-2/VI

від 22.05.2014 року «Про встановлення

місцевих податків і зборів на 2015 рік

на території с.Тарасівка»

 

У зв’язку зі  змінами в бюджетному та податковому законодавстві України, відповідно до ст.26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні» №280/97-ВР від 21.05.1997р., статей 10, 12, розділів ХІІ, XVI Податкового кодексу України, пункту 4 розділу ІІ Прикінцевих положень Закону України «Про внесення змін до Податкового кодексу України та деяких законодавчих актів України щодо податкової реформи» №71-VІІI від 28.12.2014р. та з метою забезпечення надходження до сільського бюджету, сільська рада вирішила:

внести зміни  та доповнення до рішення сесії Тарасівської сільської ради №61-2/VI  від 22.05.2014 року «Про встановлення місцевих податків і зборів на 2015 рік  на території с.Тарасівка»,  зокрема:

 

1. В пункті 1 слова «податок на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки» замінити на «податок на майно, який складається з податку на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки, транспортного податку, плати за землю».

2. В пункті 2 слова «- збір за провадження деяких видів підприємницької діяльності;» - виключити.

3. У пункті 3:

1) підпункт 3.1. викласти в такій редакції:    

3.1.Ставка податку на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки:

- для об’єктів житлової нерухомості, що перебувають у власності фізичних та юридичних осіб в розмірі  1 % від мінімальної заробітної плати, встановленої законом на 1 січня звітного (податкового) року  за 1 кв. метр площі на рік.

- для об’єктів нежитлової нерухомості, що перебувають у власності фізичних та юридичних осіб у відсотках від мінімальної заробітної плати, встановленої законом на 1 січня звітного (податкового) року за 1 кв. метр площі на рік (Додаток 1)».

2) підпункт 3.3 виключити.

3) доповнити підпунктом 3.6 такого змісту:

« 3.6. Ставка транспортного податку встановлюється з розрахунку на календарний рік у розмірі 25 000 гривень за кожен легковий автомобіль, який використовувався до 5 років і має об’єм циліндрів двигуна понад 3000 куб. см.»

 

4. Пункт 5 викласти у такій редакції:

 «Затвердити Положення про податок на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки. (Додаток 2)»

 

5. Пункт 7 викласти у такій редакції:

«Затвердити Положення про транспортний  податок (Додаток 3)»

 

6. Доповнити рішення пунктом 8 такого змісту:

«8.1.Пільги зі сплати податку на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки у 2015 році:

База оподаткування об’єкта/об’єктів житлової нерухомості, в тому числі їх часток, що перебувають у власності фізичної особи - платника податку, зменшується:

а) для квартири/квартир незалежно від їх кількості – на  60 кв. метрів;

б) для житлового будинку/будинків незалежно від їх кількості - на  120 кв. метрів;

в) для різних типів об’єктів житлової нерухомості, в тому числі їх часток (у разі одночасного перебування у власності платника податку квартири/квартир та житлового будинку/будинків, у тому числі їх часток), - на  180 кв. метрів.

Таке зменшення надається один раз за кожний базовий податковий (звітний) період.

8.2. У 2015 році звільняються від сплати податку на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки:

- об’єкти нежитлової нерухомості, що перебувають у власності релігійних організацій України, статути (положення) яких зареєстровані у встановленому законом порядку, та використовуються для забезпечення діяльності, передбаченої такими статутами (положеннями) розташовані на території. Тарасівка;

- об’єкти нежитлової нерухомості, що перебувають у власності комунальних підприємств села, засновником яких є Тарасівська сільська рада».

 

7. Доповнити рішення пунктом 9 такого змісту:

« У Положенні про Порядок справляння та перерахування місцевих податків і зборів до бюджету с.Тарасівка пункти 2.1, 2.3, 3.1, 4.1, 5.1, 6.1, 6.3,  виключити».

 

8. Доповнити рішення пунктом 10 такого змісту:

«У 2015 році звільняються від сплати земельного податку:

- органи державної влади та органи місцевого самоврядування, які повністю утримуються за рахунок коштів державного або місцевих бюджетів;

-  дошкільні та загальноосвітні навчальні заклади, заклади культури, охорони здоров'я, соціального захисту, фізичної культури та спорту, які повністю утримуються за рахунок коштів державного або місцевих бюджетів;

- об’єкти природо-заповідного фонду місцевого значення»

- інші підприємства, установи, організації, заклади, що повністю утримуються за рахунок коштів державного та місцевого бюджетів, крім земель, що використовуються для товарного сільськогосподарського виробництва.

 

9. Доповнити рішення пунктом 11 такого змісту:

«Відповідно до пункту 4 розділу ІІ Прикінцевих положень Закону України Про внесення змін до Податкового кодексу України та деяких законодавчих актів України щодо податкової реформи» №71-VІІI від 28.12.2014р. встановити, що це рішення застосовується з дати набрання чинності зазначеного закону».

 

10. Доповнити рішення пунктом 12 такого змісту:

«Контроль за виконанням даного рішення здійснюється Звенигородською об’єднаною державною податковою інспекцією ГУ Міндоходів у Черкаській області або її правонаступниками».

 

 

 

Сільський голова                                                                 Р.В.Недоступ

 

Додаток 1

до рішення сесії сільської ради

№ 67-3/VI від 26.01.2015 року

 

Ставки податку на нерухоме майно,

відмінне від земельної ділянки для об’єктів нежитлової нерухомості, що перебувають у власності фізичних та юридичних осіб у відсотках від мінімальної заробітної плати, встановленої законом на 1 січня звітного (податкового) року за 1 кв. метр площі на рік

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

гаражі

будівлі торговельні

господарські (присадибні) будівлі

інші будівлі

Зона №1

Вул.Ювілейна від №1  до кінця, вул. Жовтнева від №1 до 38а, вул. Радянська від №1 до 55,  вул. Комсомольська, Заріччя, Піонерська, Курортна, Миру, Лісова, Шкільна, пров.Пролетарський з № 1 до кінця, вул.Дружби з № 1 до № 41, вул.Комінтерна з № 1 до № 18, вул.Шевченка з № 1 до № 12, вул.Першотравнева з № 1 до № 26, вул.Селянська  з № 1 до № 16

 

 

 

 

0,1

0,5

0,1

1,0

Зона №2

 Вул.Жовтнева з № 39 і до кінця, вул.Радянська з № 55 і до кінця, вул.Садова з № 1і до кінця, вул.Селянська з № 18 і до кінця, вул.Першотравнева з № 28 і до кінця, вул.Комінтерна з № 20 і до кінця, вул.Набережна з № 1 до кінця, вул.Жружби з № 43 до кінця.

 

 

 

 

0,1

0,5

0,1

1,0

Зона №3

 Вул.Свободи з № 1 до кінця, вул.Інтернаціональна з № 1 до кінця, вул.Червоноармійська з № 1 до кінця, вул.Шахтарська з № 1 до кінця, вул.Польова з № 1 до кінця

 

 

 

 

0,1

0,1

0,1

1,0

 

 

Додаток  2

до рішення сесії сільської ради

№ 67-13/VI від 26.01.2015р.

 

ПОЛОЖЕННЯ

Про податок на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки 

 

І. Загальні положення

1.1. Податок на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки – це місцевий податок, кошти від якого зараховуються до місцевого бюджету. Податок на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки встановлюється на підставі  Податкового кодексу України ( ст. 266).

II. Платники податку

2.1. Платниками податку є фізичні та юридичні особи, в тому числі нерезиденти, які є власниками об’єктів житлової та/або нежитлової нерухомості на території м. Звенигородка.

2.2. Якщо об’єкт житлової та/або нежитлової нерухомості перебуває у спільній частковій власності кількох осіб, платником податку є кожна з цих осіб за належну їй частку.

2.3. Якщо об’єкт житлової та/або нежитлової нерухомості перебуває у спільній сумісній власності кількох осіб, але не поділений в натурі, платником податку є одна з таких осіб-власників, визначена за їх згодою, якщо інше не встановлено судом.

2.4. Якщо об’єкт житлової та/або нежитлової нерухомості перебуває у спільній сумісній власності кількох осіб і поділений між ними в натурі, платником податку є кожна з цих осіб за належну їй частку.

ІІІ. Об’єкт оподаткування

3.1. Об’єктом оподаткування є об’єкт житлової та нежитлової нерухомості, в тому числі його частка.

3.1.1. об'єкти житлової нерухомості - будівлі, віднесені відповідно до законодавства до житлового фонду, дачні та садові будинки. Об'єкти житлової нерухомості поділяються на такі типи:

а) житловий будинок - будівля капітального типу, споруджена з дотриманням вимог, встановлених законом, іншими нормативно-правовими актами, і призначена для постійного у ній проживання. Житлові будинки поділяються на житлові будинки садибного типу та житлові будинки квартирного типу різної поверховості;

б) житловий будинок садибного типу - житловий будинок, розташований на окремій земельній ділянці, який складається із житлових та допоміжних (нежитлових) приміщень;

в) прибудова до житлового будинку - частина будинку, розташована поза контуром його капітальних зовнішніх стін, і яка має з основною частиною будинку одну (або більше) спільну капітальну стіну;

г) квартира - ізольоване помешкання в житловому будинку, призначене та придатне для постійного у ньому проживання;

ґ) котедж - одно-, півтораповерховий будинок невеликої житлової площі для постійного чи тимчасового проживання з присадибною ділянкою;

д) кімнати у багатосімейних (комунальних) квартирах - ізольовані помешкання в квартирі, в якій мешкають двоє чи більше квартиронаймачів;

е) садовий будинок - будинок для літнього (сезонного) використання, який в питаннях нормування площі забудови, зовнішніх конструкцій та інженерного обладнання не відповідає нормативам, установленим для житлових будинків;

є) дачний будинок - житловий будинок для використання протягом року з метою позаміського відпочинку;

3.1.2. Об'єкти нежитлової нерухомості – будівлі, приміщення, що не віднесені відповідно до законодавства до житлового фонду. У нежитловій нерухомості виділяють:

а) будівлі готельні - готелі, мотелі, кемпінги, пансіонати, ресторани та бари, туристичні бази, гірські притулки, табори для відпочинку, будинки відпочинку;

б) будівлі офісні - будівлі фінансового обслуговування, адміністративно-побутові будівлі, будівлі для конторських та адміністративних цілей;

в) будівлі торговельні - торгові центри, універмаги, магазини, криті ринки, павільйони та зали для ярмарків, станції технічного обслуговування автомобілів, їдальні, кафе, закусочні, бази та склади підприємств торгівлі й громадського харчування, будівлі підприємств побутового обслуговування;

г) гаражі - гаражі (наземні й підземні) та криті автомобільні стоянки;

ґ) будівлі промислові та склади;

д) будівлі для публічних виступів (казино, ігорні будинки);

е) господарські (присадибні) будівлі - допоміжні (нежитлові) приміщення, до яких належать сараї, хліви, гаражі, літні кухні, майстерні, вбиральні, погреби, навіси, котельні, бойлерні, трансформаторні підстанції тощо;

є) інші будівлі.

3.2. Не є об’єктом оподаткування:

а) об’єкти житлової та нежитлової нерухомості, які перебувають у власності органів державної влади, органів місцевого самоврядування, а також організацій, створених ними в установленому порядку, що повністю утримуються за рахунок відповідного державного бюджету чи місцевого бюджету і є неприбутковими (їх спільній власності);

б) будівлі дитячих будинків сімейного типу;

в) гуртожитки;

г) житлова нерухомість непридатна для проживання, в тому числі у зв’язку з аварійним станом, визнана такою згідно з рішенням сільської, селищної, міської ради;

ґ) об’єкти житлової нерухомості, в тому числі їх частки, що належать дітям-сиротам, дітям, позбавленим батьківського піклування, та особам з їх числа, визнаним такими відповідно до закону, дітям-інвалідам, які виховуються одинокими матерями (батьками), але не більше одного такого об’єкта на дитину;

д) об’єкти нежитлової нерухомості, які використовуються суб’єктами господарювання малого та середнього бізнесу, що провадять свою діяльність в малих архітектурних формах та на ринках;

е) будівлі промисловості, зокрема виробничі корпуси, цехи, складські приміщення промислових підприємств;

є) будівлі, споруди сільськогосподарських товаровиробників, призначені для використання безпосередньо у сільськогосподарській діяльності;

ж) об’єкти житлової та нежитлової нерухомості, які перебувають у власності громадських організацій інвалідів та їх підприємств.

IV. База оподаткування

4.1. Базою оподаткування є загальна площа об’єкта житлової та нежитлової нерухомості, в тому числі його часток.

4.2. База оподаткування об’єктів житлової та нежитлової нерухомості, в тому числі їх часток, які перебувають у власності фізичних осіб, обчислюється контролюючим органом на підставі даних Державного реєстру речових прав на нерухоме майно, що безоплатно надаються органами державної реєстрації прав на нерухоме майно та/або на підставі оригіналів відповідних документів платника податків, зокрема документів на право власності.

4.3. База оподаткування об’єктів житлової та нежитлової нерухомості, в тому числі їх часток, що перебувають у власності юридичних осіб, обчислюється такими особами самостійно виходячи із загальної площі кожного окремого об’єкта оподаткування на підставі документів, що підтверджують право власності на такий об’єкт.

V. Пільги із сплати податку

5.1. База оподаткування об’єкта/об’єктів житлової нерухомості, в тому числі їх часток, що перебувають у власності фізичної особи - платника податку, зменшується:

а) для квартири/квартир незалежно від їх кількості - на 60 кв. метрів;

б) для житлового будинку/будинків незалежно від їх кількості - на 120 кв. метрів;

в) для різних типів об’єктів житлової нерухомості, в тому числі їх часток (у разі одночасного перебування у власності платника податку квартири/квартир та житлового будинку/будинків, у тому числі їх часток), - на 180 кв. метрів.

Таке зменшення надається один раз за кожний базовий податковий (звітний) період (рік).

5.2. Пільги з податку, що сплачується на території м. Звенигородка з об’єктів житлової нерухомості, для фізичних осіб не надаються на:

- об’єкт/об’єкти оподаткування, якщо площа такого/таких об’єкта/об’єктів перевищує п’ятикратний розмір неоподатковуваної площі, затвердженої рішенням органів місцевого самоврядування;

- об’єкти оподаткування, що використовуються їх власниками з метою одержання доходів (здаються в оренду, лізинг, позичку, використовуються у підприємницькій діяльності).

VI. Податковий період

6.1. Базовий податковий (звітний) період дорівнює календарному року.

 

VII.  Порядок обчислення  та сплати суми податку

7.1. Обчислення суми податку з об’єкта/об’єктів житлової нерухомості, які перебувають у власності фізичних осіб, здійснюється контролюючим органом за місцем податкової адреси (місцем реєстрації) власника такої нерухомості у такому порядку:

а) за наявності у власності платника податку одного об’єкта житлової нерухомості, в тому числі його частки, податок обчислюється, виходячи з бази оподаткування, зменшеної відповідно до підпунктів "а" або "б" підпункту 266.4.1 пункту 266.4 Податкового кодексу України та пільги наданої Звенигородською міською радою з неоподатковуваної площі таких об’єктів (у разі її встановлення)  та відповідної ставки податку;

б) за наявності у власності платника податку більше одного об’єкта житлової нерухомості одного типу, в тому числі їх часток, податок обчислюється виходячи із сумарної загальної площі таких об’єктів, зменшеної відповідно до підпунктів "а" або "б" підпункту 266.4.1 пункту 266.4 Податкового кодексу України та пільги наданої Звенигородською міською радою з неоподатковуваної площі таких об’єктів (у разі її встановлення), та відповідної ставки податку;

в) за наявності у власності платника податку об’єктів житлової нерухомості різних видів, у тому числі їх часток, податок обчислюється виходячи із сумарної загальної площі таких об’єктів, зменшеної відповідно до підпункту "в" підпункту 266.4.1 пункту 266.4 Податкового кодексу України та пільги наданої Звенигородською міською радою з неоподатковуваної площі таких об’єктів (у разі її встановлення), та відповідної ставки податку.

Обчислення суми податку з об’єкта/об’єктів нежитлової нерухомості, які перебувають у власності фізичних осіб, здійснюється контролюючим органом за місцем податкової адреси (місцем реєстрації) власника такої нерухомості виходячи із  загальної площі кожного з об’єктів нежитлової нерухомості та відповідної ставки податку.

7.2. Податкове/податкові повідомлення-рішення про сплату суми/сум податку, обчисленого згідно з підпунктом 266.7.1 пункту 266.7 Податкового кодексу України та відповідні платіжні реквізити, зокрема, Звенигородської міської ради за місцезнаходженням кожного з об’єктів житлової та/або нежитлової нерухомості, надсилаються (вручаються) платнику податку контролюючим органом за місцем його податкової адреси (місцем реєстрації) до 1 липня року, що настає за базовим податковим (звітним) періодом (роком).

7.3. Щодо новоствореного (нововведеного) об’єкта житлової та/або нежитлової нерухомості податок сплачується фізичною особою-платником починаючи з місяця, в якому виникло право власності на такий об’єкт.

7.4. Контролюючі органи за місцем проживання (реєстрації) платників податку в десятиденний строк інформують відповідні контролюючі органи за місцезнаходженням об’єктів житлової та/або нежитлової нерухомості про надіслані (вручені) платнику податку податкові повідомлення-рішення про сплату податку у порядку, встановленому центральним органом виконавчої влади, що забезпечує формування та реалізує державну податкову і митну політику.

7.5. Нарахування податку та надсилання (вручення) податкових повідомлень-рішень про сплату податку фізичним особам - нерезидентам здійснюють контролюючі органи за місцезнаходженням об’єктів житлової та/або нежитлової нерухомості, що перебувають у власності таких нерезидентів.

7.6. Платники податку мають право звернутися з письмовою заявою до контролюючого органу за місцем проживання (реєстрації) для проведення звірки даних щодо:

- об’єктів житлової та/або нежитлової нерухомості, в тому числі їх часток, що перебувають у власності платника податку;

- розміру загальної площі об’єктів житлової та/або нежитлової нерухомості, що перебувають у власності платника податку;

- права на користування пільгою із сплати податку;

- розміру ставки податку;

- нарахованої суми податку.

7.7. У разі виявлення розбіжностей між даними контролюючих органів та даними, підтвердженими платником податку на підставі оригіналів відповідних документів, зокрема документів на право власності, контролюючий орган за місцем проживання (реєстрації) платника податку проводить перерахунок суми податку і надсилає (вручає) йому нове податкове повідомлення-рішення. Попереднє податкове повідомлення-рішення вважається скасованим (відкликаним).

7.8. Органи державної реєстрації прав на нерухоме майно, а також органи, що здійснюють реєстрацію місця проживання фізичних осіб, зобов’язані щоквартально у 15-денний строк після закінчення податкового (звітного) кварталу подавати контролюючим органам відомості, необхідні для розрахунку податку, за місцем розташування такого об’єкта нерухомого майна станом на перше число відповідного кварталу в порядку, визначеному Кабінетом Міністрів України.

7.9. Платники податку - юридичні особи самостійно обчислюють суму податку станом на 1 січня звітного року і до 20 лютого цього ж року подають контролюючому органу за місцезнаходженням об’єкта/об’єктів оподаткування декларацію за формою, встановленою у порядку, передбаченому статтею 46 Податкового Кодексу, з розбивкою річної суми рівними частками поквартально.

7.10. Щодо новоствореного (нововведеного) об’єкта житлової та/або нежитлової нерухомості декларація юридичною особою - платником подається протягом 30 календарних днів з дня виникнення права власності на такий об’єкт, а податок сплачується починаючи з місяця, в якому виникло право власності на такий об’єкт.

7.11. У разі переходу права власності на об’єкт оподаткування від одного власника до іншого протягом календарного року податок обчислюється для попереднього власника за період з 1 січня цього року до початку того місяця, в якому він втратив право власності на зазначений об’єкт оподаткування, а для нового власника - починаючи з місяця, в якому виникло право власності.

7.12. Контролюючий орган надсилає податкове повідомлення-рішення новому власнику після отримання інформації про перехід права власності.

7.13. Податок сплачується за місцем розташування об’єкта/об’єктів оподаткування і зараховується до відповідного бюджету згідно з положеннями Бюджетного кодексу України.

VIII. Строки сплати податку

8.1. Податкове зобов’язання за звітний рік з податку сплачується:

а) фізичними особами - протягом 60 днів з дня вручення податкового повідомлення-рішення;

б) юридичними особами - авансовими внесками щокварталу до 30 числа місяця, що наступає за звітним кварталом, які відображаються в річній податковій декларації.

 

 

Секретар сільської ради                                                       О.А.Дяченко

Додаток 3

до рішення сесії сільської ради

№ 67-3/VI від 26.01.2015р.

ПОЛОЖЕННЯ

Про транспортний  податок 

 

І. Загальні положення

1.1. Транспортний податок – це місцевий податок, кошти від якого зараховуються до місцевого бюджету. Транспортний податок встановлюється на підставі  ст. 267 Податкового кодексу України.

ІІ. Платники податку

2.1. Платниками транспортного податку є фізичні та юридичні особи, в тому числі нерезиденти, які мають зареєстровані в Україні згідно з чинним законодавством власні легкові автомобілі, що відповідно до пункту 3.1. цього Положення  є об’єктами оподаткування.

ІІІ. Об’єкт оподаткування

3.1. Об’єктом оподаткування є легкові автомобілі, які використовувалися до 5 років і мають об’єм циліндрів двигуна понад 3000 куб. см.

IV. База оподаткування

4.1. Базою оподаткування є легковий автомобіль, що є об’єктом оподаткування відповідно до пункту 3.1 цього Положення.

V. Податковий період

5.1. Базовий податковий (звітний) період дорівнює календарному року.

VI. Порядок обчислення та сплати податку

6.1. Обчислення суми податку з об’єкта/об’єктів оподаткування фізичних осіб здійснюється контролюючим органом за місцем реєстрації платника податку.

6.2. Податкове/податкові повідомлення-рішення про сплату суми/сум податку та відповідні платіжні реквізити надсилаються (вручаються) платнику податку контролюючим органом за місцем його реєстрації до 1 липня року базового податкового (звітного) періоду (року).

6.3. Щодо об’єктів оподаткування, придбаних протягом року, податок сплачується фізичною особою-платником починаючи з місяця, в якому виникло право власності на такий об’єкт. Контролюючий орган надсилає податкове повідомлення-рішення новому власнику після отримання інформації про перехід права власності.

6.4. Нарахування податку та надсилання (вручення) податкових повідомлень-рішень про сплату податку фізичним особам - нерезидентам здійснюють контролюючі органи за місцем реєстрації об’єктів оподаткування, що перебувають у власності таких нерезидентів.

6.5.  Платники податку - юридичні особи самостійно обчислюють суму податку станом на 1 січня звітного року і до 20 лютого цього ж року подають контролюючому органу за місцем реєстрації об’єкта оподаткування декларацію за формою, встановленою у порядку, передбаченому статтею 46 цього Кодексу,
з розбивкою річної суми рівними частками поквартально.

6.6. Щодо об’єктів оподаткування, придбаних протягом року, декларація юридичною особою - платником подається протягом місяця з дня виникнення права власності на такий об’єкт, а податок сплачується починаючи з місяця, в якому виникло право власності на такий об’єкт.

6.7. У разі переходу права власності на об’єкт оподаткування від одного власника до іншого протягом звітного року податок обчислюється попереднім власником за період з 1 січня цього року до початку того місяця, в якому він втратив право власності на зазначений об’єкт оподаткування, а новим власником - починаючи з місяця, в якому він набув право власності на цей об’єкт.

6.8. За об’єкти оподаткування, придбані протягом року, податок сплачується пропорційно кількості місяців, які залишилися до кінця року, починаючи з місяця, в якому проведено реєстрацію транспортного засобу.

VII. Порядок та строки сплати податку

7.1. Податок сплачується за місцем реєстрації об’єктів оподаткування і зараховується до відповідного бюджету згідно з положеннями Бюджетного кодексу України.

7.2. Транспортний податок сплачується:

а) фізичними особами - протягом 60 днів з дня вручення податкового повідомлення-рішення;

б) юридичними особами - авансовими внесками щокварталу до 30 числа місяця, що наступає за звітним кварталом, які відображаються в річній податковій декларації".

 

Секретар сільської ради                                                       О.А.Дяченко

 

 

УКРАЇНА

ТАРАСІВСЬКА СІЛЬСЬКА  РАДА

ЗВЕНИГОРОДСЬКОГО РАЙОНУ ЧЕРКАСЬКОЇ ОБЛАСТІ

/67 сесія  6 скликання/

 

РІШЕННЯ

 

26 січня 2015 року                   № 67-4/VІ

 

Про затвердження ставки акцизного

податку в частині реалізації суб’єктами

господарювання роздрібної торгівлі

підакцизних товарів на території с.Тарасівка

 

У зв’язку з прийняттям Закону України «Про внесення змін до Податкового кодексу України та деяких законодавчих актів України щодо податкової реформи» в частині встановлення ставки акцизного податку з реалізації суб’єктами господарювання роздрібної торгівлі підакцизних товарів, відповідно до підпункту 213.1.9 пункту 213.1 статті 213, підпункту 215.3.10 пункту 215.3 статті 215 Податкового кодексу України, керуючись статтею 26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні» та з метою забезпечення надходження до сільського бюджету, сільська рада вирішила:

 

1. Встановити ставку акцизного податку з реалізації суб’єктами господарювання роздрібної торгівлі підакцизних товарів (алкогольних напоїв, пива, тютюнових виробів, тютюну та промислових замінників тютюну, нафтопродуктів, скрапленого газу, речовин, що використовуються як компоненти моторних палив, палива моторного альтернативного) на території с.Тарасівка  в розмірі 5 відсотків від вартості реалізованих товарів (з податком на додану вартість).

2. Відповідно до пункту 4 розділу ІІ Прикінцевих положень до Закону України Про внесення змін до Податкового кодексу України та деяких законодавчих актів України щодо податкової реформи» №71-VІІI від 28.12.2014р. встановити, що це рішення застосовується з дати набрання чинності зазначеного закону.

3. Контроль за виконанням даного рішення здійснюється Звенигородською об’єднаною державною податковою інспекцією ГУ Міндоходів у Черкаській області або її правонаступниками.

 

 

Сільський голова                                                                   Р.В.Недоступ

 

 ТАРАСІВСЬКА СІЛЬСЬКА РАДА

ЗВЕНИГОРОДСЬКОГО РАЙОНУ ЧЕРКАСЬКОЇ ОБЛАСТІ

 61 сесія  6 скликання

 

РІШЕННЯ

 

22  травня 2014 року                                                                        № 61- 2/VІ

 

Про встановлення місцевих

податків і зборів на 2015 рік

на території с.Тарасівка

 

У відповідності до чинного законодавства, зокрема ст.26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», № 280/97-ВР від 21.05.1997р, ст. 10, 265, 266, 267, 268 , розділів XIX, XX Податкового Кодексу України та з метою забезпечення надходження до місцевого бюджету, сільська рада вирішила:

 

  1. Встановити на території с.Тарасівка наступні  податки:

                - податок на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки;                                                                                 

            - єдиний податок.

 2. Встановити на території с.Тарасівка наступні збори:

       - збір за провадження деяких видів підприємницької діяльності;

       -  збір за місця для паркування транспортних засобів;

       - туристичний збір.

3. Встановити ставки місцевих податків і зборів.

3.1.Ставка податку на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки за 1 кв. метр житлової площі об’єкта житлової нерухомості:

для квартир, житлова площа яких не перевищує 240 кв. метрів, та житлових будинків, житлова площа яких не перевищує 500 кв. метрів

  1 відсоток розміру мінімальної заробітної плати, встановленої законом на 1 січня звітного (податкового) року

 

для квартир, житлова площа яких перевищує 240 кв. метрів, та житлових будинків, житлова площа яких перевищує 500 кв. метрів

ставка податку становить 2,7 відсотка розміру мінімальної заробітної плати, встановленої законом на 1 січня звітного (податкового) року

 

 

3.2. Ставка збору за місця для паркування транспортних засобів встановлюється:

за кожний день провадження діяльності із забезпечення паркування транспортних засобів у гривнях за 1 квадратний метр площі земельної ділянки, відведеної для організації та провадження такої діяльності

у розмірі  0,15 відсотка мінімальної заробітної плати, установленої законом на 1 січня податкового (звітного) року

 

 

 

 

3.3. Ставка збору за провадження деяких видів підприємницької діяльності з розрахунку на календарний місяць у відповідному розмірі від мінімальної заробітної плати, установленої законом на 1 січня календарного року:

за провадження торговельної діяльності (крім провадження торговельної діяльності нафтопродуктами, скрапленим та стиснутим газом із застосуванням пістолетних паливно-роздавальних колонок на стаціонарних, малогабаритних і пересувних автозаправних станціях, заправних пунктах) та діяльності з надання платних послуг

  0,1 розміру мінімальної заробітної плати установленої законом на 1 січня календарного року в місяць

 

за провадження торговельної діяльності нафтопродуктами, скрапленим та с

Вхід на сайт
Пошук
Календар
Архів записів
Друзі сайту
Відділ освіти Шполянської держадміністрації
Лозуватська ЗОШ