Персональний сайт с. Тарасівка
Годинник
Меню сайту
Наше опитування
Оцініть мій сайт
Всього відповідей: 45
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0

Установи, організації

 

Тарасівська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів

Директор – Мороз Віталій Віталійович

Тарасівська школа збудована 1967 року по типовому проекту.

Станом на 01.09.2014 року  навчається 62 учні, працює 28  працівників школи. У 2013 році за кошти державного бюджету проведено заміну вікон у Тарасівській ЗОШ та дитсадку на енергозберігаючі на суму 150000 грн.. а також придбано котел опалення при допомозі «АгроРось « на суму 20000 грн. У 2014 рік забезпечено  капітального ремонту системи опалення Тарасівської ЗОШ І-ІІ ступенів  у рамках програми ПРООН «Місцевий розвиток, орієнтований на громаду»шляхом встановлення піролізного котла. Вартість проекту 395695 грн., з них кошти районного бюджету – 96945 грн

Сільський бюджет-70038 грн.

ПРООН - 155608 грн.

Спонсор «Агрофірма «АгроРось» - 50000 грн.

Громада села зібрала 19785 грн.

У 2013 році у  школі облаштовано теплий туалет, придбано бензопилу та мотокосу, проведено ремонт електрообладнання ,у 2014 році придбано електрогенератор при допомозі народного депутата України В.М.Нечипоренка, також збудовано свердловину для постачання  якісної води за кошти агрофірми.  У 2015 році планується замінити внутрішню систему опалення в рамках проекту «Місцевий розвиток, орієнтований на громаду»

 

Дитячий садочок «Малятко»

Завідуюча  - Мельник Наталія Віталіївна

Дитсадок функціє  в приміщенні Тарасівської загальноосвітньої школи. У садочку 17 дітей різного віку, працюють вихователь, няня та кухар. При допомозі агрофірми «АгроРось» відремонтовано ганок та придбано  вхідні двері, комп’ютер, підприємець Кармазин О.П. подарувала дитсадку іграшки,народним депутатом Ничипоренком В.М. придбано стільчики та комп’ютер.

Будинок культури

Директор – Безверхий Іван Миколайович

Сільський будинок культури  побудований у 1967 році, без капітального ремонту. Сільська рада  у 2012 р. підготувала  і подала проект «Створення центру громадської активності  с. Тарасівка шляхом капітального ремонту БК у 2013 р.» на Всеукраїнський конкурс розвитку місцевого самоврядування вартістю 290 тис. У 2012-2013 році проведено поточний ремонт вестибюлю, частини робочих кімнат. У 2014 році агрофірмою «АгроРось» виділені кошти на  придбання музичної апаратури.

З 2011 року функціонує сільський хор.

 

Ново-український клуб

Завідуюча  - Кармазин Валентина Василівна

 

Фельдшерсько-акушерський пункт 

Завідуюча  - Замрига Лариса Андріївна

У 2011 році силами агрофірми «АгроРось» зроблено капітальний ремонт приміщення ФАПу, придбано обладнання.

Сільський будинок ветеранів для людей похилого віку

Завідуюча  - Лагода Катерина Юхимівна

Будинок ветеранів для людей похилого віку , який функціонує 32 роки і перебуває у комунальній власності(розрахований на 10 чол.)- потребував капітального ремонту, встановлення енергозберігаючих вікон, внутрішніх ремонтів.  За кошти агрофірми «АгроРось» у 2013 році проведено капремонт приміщення , а при допомозі народного депутата України В.М.Нечипоренка встановлено нову огорожу, придбано тюль на вікна, ковдри, чекаємо на оновлення меблів.У 2014 році агрофірмою «АгроРось» збудовано свердловину, яка забезпечує водою будинок ветеранів, місцеву школу та дитсадок.

Поштове відділення – ремонт приміщення для палива,придбано обігрівач –допомога В.Нечипоренка.

 

Вхід на сайт
Пошук
Календар
Архів записів
Друзі сайту
Відділ освіти Шполянської держадміністрації
Лозуватська ЗОШ